Про нас

Все почалося з бажання носити провокаційний одяг, якого в нашій країні було дуже мало. Так наша маленька команда почала займатися пошуком та реалізацією ідей з виробництва одягу з подальшим нанесенням на неї принтів. Потім з'явилася назва – ЛІРИКА. Концепція цього слова говорить про вираження особистих почуттів, емоцій та настрою. За допомогою лірики можна виражати різноманітні теми, такі як кохання, природа, мрії, болість чи радість. Така філософія відноситься не лише до одягу.

Наша основна мета - об'єднати близьких за духом людей, які, у свою чергу, цінують індивідуальний стиль, а також хочуть поділитися своєю думкою з іншими. Ми знали, що не самотні у цьому баченні, адже злиття вулиць та моди відбувається десятиліттями. На щастя, ми всі частина цього процесу. Поступово бажання почало перетікати в ідею створення плейсу, в якому можна буде комфортно працювати, а найголовніше створювати ті самі провокаційні картинки.

Близько року ми будували, малювали, свердлили. Підсумок - повноцінна студія в центрі Південної Пальміри, що включає шоурум, тату салон і шовкотрафаретну майстерню, створена нашими руками. Проте втілення у реальність такого простору в Одесі – це лише початок. Спроби вийти на новий рівень - це ключові слова для нашої команди.

Ми пишаємося своєю історією та ніколи не припиняємо вчитися і досліджувати. Насолоджуйтеся естетикою, яку ми створюємо більше 2-х років.

З повагою, команда ЛІРИКА